Protože od září se k nám na Petrin přistěhovala mateřská školka, řekli jsme si s dětmi, že se zajdeme podívat do přízemí na naše mladší kamarády a jejich paní učitelky.  Byli jsme všichni moc zvědaví, jak to v jejich nové školce vypadá. Vzali jsme kytaru, obrázky pro děti a vyrazili jsme na „výlet “po našem velkém Petrinu.  Bylo to fajn, ani přezouvat jsme se nemuseli. V papučích jsme seběhli několik pater dolů a už jsme byli v mateřské školce.  S dětmi jsme si společně zatancovali, zazpívali a prohlédli jejich krásnou novou školku. Nakonec jsme děti ze školky pozvali k nám do školy na Den dýní.  Je to společné hraní a soutěžení v aule, které připravují děti z druhého stupně. 

Moc se těšíme, až se budeme moci pochlubit dětem ze školky naší školou zase my.

Mgr. Pavla Schneiderová, žáci 1.B