Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Ředitelka Základní školy Bruntál, Školní 2 vyhlašuje výběrové řízení na místo RECEPČNÍ – žena s místem výkonu práce Školní 2, Bruntál.

Obsazení dvou zaměstnanců recepce vychází z povinnosti zadanou EU - zachování rovných příležitostí tj. zaměstnat muže a ženu. V současné době poptáváme na tuto pozici zaměstnankyni - ženu.

 

Předpoklady a požadavky:

kvalifikační předpoklady

Střední odborné vzdělání s maturitou

 

Vhodné pro recepční z oboru (vztah k náplni práce)

požadavky

Předmětem práce je péče a zjišťování služeb o hosty a návštěvníky budovy Petrin při jejich příchodu i odchodu, podávání všeobecných informací o chodu budovy, o jednotlivých subjektech sídlících v budově. Vyřizování osobní - poštovní, telefonické i e-mailové korespondence. Zajišťování chodu zabezpečovacího elektronického vstupního systému, rezervace místností-kontroly, práce se softwarem. Nutná pokročilá znalost práce na PC, komunikační schopnosti, nekonfliktní jednání, časová flexibilita, vstřícnost, spolehlivost. Řidičské oprávnění skupiny B výhodou, podmínkou trestní bezúhonnost.

 

Dvousměnný provoz (ranní - odpolední)

Ranní 6:00 – 14:30

Odpolední 12:30 – 21:00

Písemné přihlášky pošlete naskenované mailem nebo doručte, pošlete na adresu Základní škola Bruntál, Školní 2, Školní 723/2, 79201 Bruntál nejpozději do 12. 6. 2020.

Kontaktní pracovník – Barbora Holbová, kancelář školy, telefon 553821167, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín pohovoru:    15. 6. 2020 (ZŠ Bruntál, Školní 2, 3. patro)

Platové podmínky:   se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 5. platová třída

Termín nástupu:       září 2020

Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis (jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu - číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, telefonní spojení, datum a podpis

K osobnímu pohovoru přineste:       

  • originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
  • originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

 

 

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.