V pátek 28. listopadu a v sobotu 29. listopadu probíhaly další plavecké krajské přebory, tentokrát staršího žactva ročníků narození 2000 – 2002 v karvinském bazénu.

Na přeborech, které jsou současně kvalifikací na MČR, se svými časy probojovalo z meziokresních soutěží pět bruntálských plavců a skvělým způsobem navázali na kvalitní výkony svých mladších plaveckých kolegů.

Do Karviné odjeli Ondřej Galíček (2000) a Roman Procházka (2001), z děvčat pak Barbora Lengsfeldová (2002), Terezie Hudecová (2002) a Julie Tydlačková (2001). Výbornou formu prokázal Roman Procházka, který z devíti startů získal pět titulů přeborníka oblasti, třikrát dohmátl druhý, jednou třetí a v některých případech dokonce překonal jen pár týdnů staré osobní rekordy.

Autor: Jiří Stanovský
Foto: Slavoj Bruntál

 

Čtěte více >>>