Fialky jsme zasadili, hezkou kytkou ozdobili.
Když se něco nepovedlo,zlobili jsme malinko…
Máš nás ráda a my tebe,
naše zlatá MAMINKO![]()
Fialky jsme zasadili, hezkou kytkou ozdobili.
Když se něco nepovedlo,zlobili jsme malinko…
Máš nás ráda a my tebe,
naše zlatá MAMINKO![]()