Dnes 15. května jsme navštívili Den otevřených dveří záchranné služby. Záchranáři pro nás měli připravený zajímavý program – vyzkoušeli jsme si simulátor jízdy, učili jsme se, jak poskytnout první pomoc při úrazu, a zúčastnili jsme se besedy s paní dispečerkou.
Dozvěděli jsme se spoustu nových a užitečných informací a nahlédli jsme do práce záchranářů. Celá akce se nám moc líbila.
Třída 5.A