Dne 27. května se žáci 1. A vydali na výlet na farmu u Vávru v Nových Heřminovech. Na cestu vyrazili autobusem a příjemnou atmosféru si zpříjemnili svačinou u řeky.
Na farmě děti poznávaly různá zvířata, která si mohly nejen prohlédnout, ale také nakrmit a pohladit. Největší radost měly z osla, lam, křepelek, králíků, morčat, ovcí a koz.
Po dopoledni plném zážitků přišlo vhod osvěžení v podobě zmrzliny a limonády. Celý den nás provázelo krásné slunečné počasí, a tak jsme zbývající čas využili návštěvou malého hřiště, kde si děti s nadšením pohrály.
Výlet se vydařil a děti si odvezly spoustu krásných zážitků.