Minulý týden proběhlo již třetí setkání budoucích prvňáčků na Škole nanečisto. Tentokrát se děti vydaly do světa abecedy a seznámily se s písmenkem „A“. Abychom se naladili na téma, začali jsme společnou písničkou o abecedě. Jako detektivové poté děti pátraly, které obrázky tímto písmenem začínají. Později zapojily nejen hlavičky, ale i šikovné prstíky. Písmenko „A“ si vymodelovaly z plastelíny a zkusily také napsat. Na závěr si každý namaloval svůj obrázek začínající na „A“, kterým se pak doma mohl pochlubit rodičům.
Všechny děti byly moc šikovné a zadané úkoly zvládly skvěle a s nadšením. Už teď se těšíme na další společné setkání, které nás čeká 10. června opět v 15:00.