Vážení rodiče a přátelé školy,
dne 31.5. 2013 se u nás na škole uskutečnila Burza knih. Akci zorganizovali žáci 8.A., kteří se zapojili do projektu Pomáhej vyhlášeným Nadací Via ve spolupráci s ČSOB a ERA bankou. V projektu jde především o rozvoj filantropie dětí a mládeže. 

Prodávaly se nejen přečtené knihy, ale také vlastnoručně vyrobené šperky z recyklovatelných materiálů. Děkujeme všem, kteří se na Burzu přišli podívat, koupili si knihu a tím podpořili projekt žáků „ Pomáháme seniorům“. Výtěžek z akce bude předán paní ředitelce Domova Pohoda v Brutále. Podařilo se nám získat 2 630,- a tato částka nám bude zdvojnásobená. 

Protože máme ještě dost knih, které by mohly udělat někomu radost, rozhodli jsme se udělat druhé kolo prodeje a to 11.6. 2013 před školní akademií. Tímto bychom Vás chtěli znovu pozvat a dát Vám příležitost podpořit snahu žáků naší školy. 

Zde můžete shlédnout reportáž ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10320835092-udalosti-v-regionech-plus-ostrava/413231100020531-udalosti-v-regionech-plus/

Ráda bych poděkovala všem žákům a rodičům, kteří se podíleli na organizaci akce ale i těm, kteří se zapojili do sběru knih. 

Mgr. Michaela Mikulková