Vážení rodiče, milí žáci,  drazí kolegové,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:  vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 , kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:  dětí v přípravné třídě a žáků 1. a 2. ročníků základní školy. Naše škola bude  poskytovat těmto žákům vzdělávání distančním způsobem.
Od pondělí 1.3. 2021 tedy nepůjdou do školy žádní žáci . Nebudou probíhat ani individuální konzultace.

Naši žáci přípravné třídy, prvních a druhých ročníků měli letos velké štěstí, že si mohli přijít do školy pro vysvědčení osobně. Od rána byly děti natěšené a ptaly se, kdy už konečně to vysvědčení dostanou. Trošku jsme je napínali, ale poslední vyučovací hodinu se všichni dočkali.

Naše škola v zastoupení SPOLKU RODIČŮ A PŘÁTEL PETRINA získala od města Bruntálu finanční podporu z rozpočtu města na činnosti v rámci projektů:

Zaměstnanci Základní školy Bruntál, Školní 2 se rozhodli uspořádat dobročinnou sbírku pro Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda, které je jejich dlouhodobým partnerem.
Za vybrané peníze zakoupili 3 kusy bezkontaktních digitálních teploměrů s LCD, které by měly zajistit rychlejší a častější měření teplot seniorů.

Děti s distanční výukou, které se přihlásí ke stravování, mohou odebírat oběd pouze do jídlonosičů a to v době od 11.00 - 11.30hod. nebo od 13.00 - 14.00 (popř. domluva v jídelně).
NESMÍ OPOUŠTĚT VÝUKU!

všj. Duhajská