Náš nezapomenutelný výlet do Maďarska: Loučení

Dnešní den byl náš poslední s našimi maďarskými kamarády. Ještě jsme spolu strávili hodinu angličtiny, vyšlápli si na místní kopec, kde nám celá jejich škola zazpívala a my obdrželi certifikáty za účast na Erasmu+. Pak už nastal čas loučení, který byl pro některé opravdu těžký. Zbývalo už jen dokoupit pár posledních dárečku, nachystat si kufr na cestu a po večeři jít brzy spát, protože nás čekalo velmi brzké vstávání a cesta vlakem zpět domů, do Bruntálu.

Naše velké poděkování patří škole „Isaszegi Damjanich János Általános Iskola“, která nás přijala jako své vlastní a po celý týden se o nás krásně starala. Také palec nahoru dětem za jejich odvahu překonat ostych a začít komunikovat v anglickém jazyce. Obrovské díky patří také naší škole Petrin a speciálně p. uč. Mikulkové, bez které by tento výjezd nebyl možný.

We really like the Erasmus+ programme.

Have a nice day Nikol and Petra

Fotogalerie>>>