Recyklohraní 2024

I letos jsme v TOP pětce kraje!

S velkou radostí oznamujeme úžasnou zprávu - naše škola i v letošním školním roce dosáhla výjimečného úspěchu v soutěži zaměřené na environmentální úkoly. Poctivou prací našich žáků a pedagogů jsme se umístili na vynikajícím 4. místě v rámci našeho kraje a na 45. místě mezi školami ze všech koutů z celé České republiky.

Naše úsilí se zaměřovalo na sběr baterií, tonerů a elektro zařízení, což přispívá k prevenci jejich nebezpečného vlivu na přírodu a umožňuje jejich recyklaci. Dále jsme plnili osvětové úkoly s environmentální tematikou - Pojďme léčit Českou krajinu, Po stopách Plýtváka šatního či potravinového. Žáci se dozvěděli spoustu užitečných informací o důležitosti recyklace, šetření energií a ochraně biodiverzity.

Velké poděkování patří všem žákům a kolegům, kteří se v průběhu školního roku zapojili do plnění zajímavých úkolů a také těm, kteří nosili použité baterie.

Jste skvělí!

Kateřina Stáňová, Viktorie Kulašová