Vybíjená 2024

Dne 4.10. se v tělocvičně naší školy konal 11.ročník Vybíjené na náměstí. Bohužel nám, na rozdíl od předchozích ročníků, nepřálo počasí, proto jsme museli, kvůli bezpečnosti a zdraví, odehrát turnaj mimo plánované místo.
Sportovního zápolení se zúčastnilo pět základních škol, jmenovitě ZŠ Rýmařovská, ZŠ Cihelní, ZŠ Okružní a ZŠ Jesenická, v neposlední řadě i naše pořádající škola. Utkání probíhala v přátelském duchu fair-play. Naplno domácí prostředí využila ZŠ Školní, která v základní hře každý proti každému porazila všechny své protivníky. Ve finálovém utkání pak naši borci nezaváhali, na rozdíl od předchozího ročníku, přičemž si pro sebe urvali celkové vítězství. V závěrečném ceremoniálu byly všem zúčastněným předány hodnotné ceny, medaile, poháry a diplomy.
Pořadatelský tým děkuje všem, kteří s organizací pomáhali. Hlavní dík pak patří Městu Bruntál, díky jehož přispění se turnaj může konat.
Výsledné pořadí škol:

1) ZŠ Školní