V pátek 4. prosince byla naše třída plná malých čertic a čertů. Někteří čertíci byli trochu neklidní, protože si nebyli jisti, zda budou Mikulášem pochváleni a odměněni. Proto se všichni snažili plnit své úkoly co možná nejlépe. Konečně nastal dlouho očekávaný příchod tajemných bytostí – Mikuláše, anděla a čerta. I v naší třídě by se našlo několik hříšníků. Všichni však slíbili, že se polepší. Poté Mikuláš předal všem dětem bohatou nadílku se slovy, že se přijde za rok na všechny podívat. Dopoledne ale ještě neskončilo. Čekaly nás ještě další čertovské úkoly a pohádka o čertech. Čertovský den se nám vydařil, protože všechny děti v 1. A byly čertovsky hodné. 

Děkujeme žákům z druhého stupně za velmi pěknou mikulášskou nadílku, kterou pro nejmladší spolužáky připravili. 

Ludmila Závodná
tř. učitelka

 

Fotogalerie >>>