Soutěž - Zlatý list

Pozor! Pozor!

Na vědomost se dává, že se v pátek, 5.5.2023, zúčastnily naše děti, již tradiční, přírodovědné soutěže Zlatý list v Břidličné!

Sraz jsme měli na vlakovém nádraží v 6:45 hod. Věděli jsme, že nás čeká den plný zábavy, vědomostí i odpočinku. Počasí bylo jako vymalované.

Po úvodním nahlášení našich malých soutěžících jsme si šli ještě odpočinout na jedno z místních dětských hřišť. Není nad to, když můžete posvačit na čerstvém vzduchu :-)

Před devátou hodinou se šly děti připravit na start. Byly rozděleny do dvou družstev a čekalo je celkem 14 stanovišť, na kterých měly předvést své vědomosti. Nemyslete si! Dvě hodiny v kuse myslet a přemýšlet.....to je fuška :-) a právě proto byl pro všechny děti připraven i doprovodný program. Pořádající škola měla připraveny dílničky, kde si děti mohly vyzkoušet práci se dřevem, střelnice, odpočinkový film a nebo třeba hra na bubny. Také bylo připraveno něco na zub :-)

My jsme si ale krátili čas před vyhlášením výsledků po svém :-) zašli jsme si na nanuk, dojedli jsme co nám zůstalo z domu, no a jak jinak než celé odpoledne na čerstvém vzduchu :-)

Děti získaly krásné 11. a 18. místo. Byly odměněny diplomem a drobnými odměnami.

 

Kujaníková, Kulašová

 

Fotogalerie >>>