Provoz ŠD bude v pátek 29. 6. zkrácen do 14. hod.

Bc. Lenka Michnová

Vyhlašujeme literární soutěž pro žáky třetích až devátých ročníku
zapojených do projektového záměru Dža dureder.

Literární soutěž je na téma „Můj nejoblíbenější zážitek s mojí rodinou“.

Slohovým útvarem je vyprávění na dva listy formátu A4.

Termín odevzdání je 14. 6. 2018 lokální koordinátorce Aurélii Balážové.

V pondělí 30. dubna jsme se s dětmi pustili do přípravy čarodějnického menu. Upekli jsme si prsty zlých čarodějnic (ty hodné jsme ušetřili) a červený sliz, připravený z netopýrů. Moc jsme si na čarodějnických dobrůtkách pochutnali a nezapomněli jsme dát ochutnat i našim milým učitelkám.

Ve středu 25. dubna proběhlo recitátorské klání vítězů školních kol bruntálských základních škol. Soutěž organizovalo SVČ Bruntál a jako vždy byla akce perfektně zajištěna.
Za naši školu se zúčastnilo celkem třináct dětí a v souboji s konkurencí se nám podařila získat tato ocenění:

Minulý týden si žáci naší školy připomínali, proč je důležité chránit naši Zemi. Na různých stanovištích si mohli vyzkoušet svou zručnost a obratnost, využívali svou kreativitu, či museli zapátrat ve svých znalostech a správně odpovědět na otázky týkající se naší planety Země. Počasí bylo více než příjemné,