Školní výlet 6. A

Třída 6. A vyrazila na dvoudenní výlet do Bělé pod Pradědem. Už cesta do Bělé byla zajímavá – než nám totiž jel autobus do Bělé, měli jsme dvě hodinky na návštěvu Karlovy Studánky. Bylo chladno a pod mrakem, chvilkami lehce pršelo, přesto jsme se hezky prošli od Vodopádu směrem dolů kolem Pitného pavilonu a lázeňských domů až na zastávku.
Po příjezdu do Bělé jsme se ubytovali v Chalupě U Jezu a hned začala zábava. Kluci odstartovali náš pobyt diskotékou v pravé poledne a holky se pustily do přípravy oběda, který všem moc chutnal. Odpoledne jsme si užili společné chvíle, večer jsme si opekli špekáčky, zahráli hry a tím jsme ukončili první den. Ráno jsme se rychle sbalili, uklidili chalupu a vydali se na návštěvu Jeseníku.
 
Výlet se nám vydařil, bylo to parádní zakončení školního roku!
 
Vlasta Hošková, Kateřina Machalová