Kam po devítce

Přednášky pro rodiče nejen o přijímačkách - zDARma

Chcete-li se dozvědět souhrnně vše o přijímačkách, jejich průběhu, přípravě, ale třeba i o procesu podávání přihlášek a dalších podrobnostech, můžete se zúčastnit cca hodinové online přednášky pro rodiče, kterou pořádá společnost To dáš!

Nejbližší termín je 27. listopadu a ano přednáška je opravdu zdarma. Jediné co je potřeba udělat, je předem se přihlásit , protože kapacita je omezená. Více info na přednáška pro rodiče.

POZOR !!! Termín podání přihlášek na školy s talentovkami je 30.listopadu

Přihlášku je potřeba na školu doručit buď osobně (zde doporučuji si nechat ve škole potvrdit, že jste přihlášku předali) nebo zaslat poštou (ideálně doporučeným dopisem, abyste i v tomto případě měli potvrzení o tom, že jste přihlášku podali).

https://veletrh-skol.msk.cz/

Veletrh_skol_spot_2022.mp4